Nie trudno się domyślić, że życie samodzielnego rodzica jest pełne niespodzianek i wpadek. Życie samodzielnego ojca dwóch bliźniczek jest jeszcze bardziej ciekawe, dzięki Bogu, nie trzeba w tych czasach gotować już pieluch , ale cała reszta niewiele się zmieniła, no poza świetnymi kosmetykami dostępnymi na rynku.

Mamy większą świadomość w doborze produktów dla dzieci. Edukacja mediów w zakresie ekologii: zdrowego trybu życia, sortowania śmieci, sprawdzania etykiet produktów: spożywczych i kosmetycznych, składu ubrań- nie idzie na marne. Coraz większą wiedzę w tym zakresie mają również nasi rodzice! Moja Mama i Tata mieszkają w Częstochowie, ale odległość to nie problem.
Moja Mama jak każda babcia dba o zdrowie swoich wnuków! Znacie to na pewno ze swojego życia:) I chociaż jak każda babcia wie wszystko najlepiej, to ja jestem wdzięczny, bo znajduje dla naszej rodziny nowości, które potem testujemy! I tak stało się również z………. pewnymi kosmetykami.
Przy dwójce dzieci naprawdę jest co robić i można czasem się zapomnieć, pomylić albo zaliczyć wpadkę. Zawsze moje działania były ekspresowe i jak dziewczynki miały po kilka miesięcy to 12 minut zajmowała mi ich kąpiel, do takiej perfekcji doszedł Matata. Nigdy nie zapomnę dnia w którym jak co dzień, nalałem wodę do wanny i śpiewając zabrałem się za kąpiel Madzi i Małgosi. Jako perfekcyjny tata, myłem włosy dziewczynkom codziennie. Kąpiel jak zwykle odbyła się bez większych przeszkód, poza tym….,że podczas ubierania dzieci w piżamki zorientowałem się , że wymyłem głowę dwa razy Małgosi, a niestety Madzię ta przyjemność ominęła. No cóż, każdemu się zdarza, po prostu Madzia poszła z nieumytymi włosami a Małgosia czyta za dwie. Dzięki świetnym kosmetykom Himalaya Herbals takie wpadki to już nie problem.

Uwaga, to nie wszystko. Mamy dla Was coś fajnego!
Wejdzcie na stronę! http://himalayababy.pl/konkurs

1.Opisz historię swojej pomyłki rodzicielskiej, która dziś stanowi tylko zabawną anegdotę!
2. Zbierz co najmniej 5 lajków i zawalcz o nagrody!
3. W każdym tygodniu 5 najlepszych historii zostanie nagrodzonych paczkami pełnymi produktów Himalaya Herbals Baby!
Jak zawsze w przypadku produktów dziecięcych zapytacie, co polecamy!
Na pewno będzie to oliwka. Śmiało mogę powiedzieć, że korzysta z niej cała nasza rodzina.

Dlaczego Himalaya Nourishing Oil?

Zawiera aloes i oliwę z oliwek… powiecie, znamy pełno kosmetyków, którą ją posiadają… ale jest jeszcze jeden składnik, który dba o koloryt skóry to witania ospała!
Słyszeliście o czymś takim? Uwaga to tzw. indyjski żeń- szeń! Ma rewelacyjne właściwości lecznicze min. w przypadku problemów skórnych.
Olejek nakładamy równomiernie na ciało. Bardzo szybko się wchłania, delikatnie pachnie! Uwaga nie ma w nim olejów mineralnych i lanoliny. Konsystencja jest leciutka i doskonale nawilża skórę.

Himalaya szampon

Dziewczyny mają długie włosy. Przywiązujemy dużą wagę do ich pielęgnacji. W szamponie Himalaya jest: hibiscus, ciecierzyca! i trawa khus! Ta ostatnia ma właściwości przecigrzybicze i przeciwbakteryjne.
Włosy po umyciu są miękkie- pewnie dzięki hibiscusowi i lśniące. Jak stosujemy? Szampon jest bardzo ekonomiczny! Wystarczy nabrać na dłoń niewielką ilośći delikatnie wmasować we włosy.

Nasz kolejny faworyt Himalaya Baby Cream

Zawiera: oliwę z oliwek, malwę, lukrecję i sida cordifolia. Co powoduje ostatni składnik? Chroni ciało dzieci przed drobnoustrojami. To pełen wartości odżywczych przeciuwtleniacz.
Krem nakładamy na ciało. Doskonale sprawdza się nawet u dorosłych np. kiedy mamy suche łokcie. Jest świetną alternatywą przy suchej skórze, którą mamy wysuszoną dzięki twardej wodzie.
Doskonale goi… wiemy, bo ostatnio Gosia wróciła z pościeranymi kolanami! Dodatkowo jest lekki bez żadnych uczulających składników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here