Mikołaj to taki szczególny dzień w roku dla dzieci. Uwielbiałem pisanie listu do Świętego Mikołaja i ten magiczny moment kiedy list znikał z parapetu. Dzisiaj marzenia dzieci się spełniają. Bezcenny jest moment kiedy nagle odkrywamy , że pod poduszką , pod łóżkiem czy za zasłoną znajdują się prezenty. Najpiękniejszy poranek w roku. Matata miał ogromną przyjemność pomóc dzieciom , które ten dzień mogły mieć skromniejszy. Dzięki uprzejmości portalu http://allaboutlife.pl dzieci z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Praga Północ miały magiczne Mikołąjki.

Szczęśliwi prowadzący.

W zeszłą niedzielę, dzięki gościnności hotelu Radisson Blu Sobieski, zorganizowaliśmy razem z portalem All about Life i Kamilą Szczawińską wyjątkowe Mikołajki dla dzieci ze Środowiskowej Świetlicy na warszawskiej Pradze. Ilość atrakcji jaką zapewnili nam nasi partnerzy była ogromna i po 3 godzinach, nikt nie chciał wracać do domu.
Ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród chłopców, cieszył się punkt z Play Station 4 oraz punkt akrobatyczno-gimnastyczny, prowadzony przez Baby Room Gym. Marka Polaroid przekazała dla dzieci ze świetlicy aparat, dzięki czemu nasi najmłodsi goście mogli fotografować się z zaproszonymi gwiazdami.
Każde dziecko wyszło do domu z przepięknym prezentem, a w nim gry ufundowane przez Foxgames, ogromny zestaw klocków marki Cobi, książki z wydawnictw- Od deski do deski oraz Bajkopis, zestaw witamin od marki Plusssz, kosmetyki Selfie Project, a także przepiękny miś Endo.
Cukiernia Putka dostarczyła pyszne ciasta, a firma produkująca serek Wieluń Mój Ulubiony, dostarczyła niezbędnych składników na pyszne serniki, które często pieczemy w domu z M&M’s- zapraszam do działu gotowanie:

SERNIK NA ZIMNO

Poza tym stworzyli dla gości kącik ze zdrowymi przekąskami, a dzieciaki same mogły sobie przygotować kanapki z tym serkiem i dodatkami.
Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom, bo bez Was ta cudowna impreza by się nie udała! Na twarzach dzieci zagościły piękne uśmiechy i przez 3 godziny wszyscy świetnie się bawili.

Wszytskie dzieci z gwiazdami, min. Kasia Skrzynecka, Karolina Szostak, Marcin Łopucki, Leszek Stanek i akrobaci z Baby Room GYM.

Stanowisko z bombkami cieszyło się ogromnym powodzeniem.

Dziadek Mietek z Madzią szaleją na Playstation.

Tego Pana nie trzeba chyba przedstawiać 🙂

Stoły pełne prezentów.

Witaminy Plusssz dla naszych juniorów .

Moc atrakcji!

DZIĘKUJEMY BARDZO!!!!!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here