O mnie

Operacja maTata I pisanie dla Was daje mi kopa do szukania nowych pomysłów na zajęcia dla dziewczynek. Mam nadzieję, że śledząc nasze życie będziecie się świetnie bawić I dużo śmiać..

Jestem jedynakiem uwielbiam być sam, i nie cierpię być sam. Odkąd pamiętam mam w sobie nadmiar pozytywnej energii, która wylewa się ze mnie przy każdej okazji, co nie zawsze jest bardzo zręczne. Ale zawsze uśmiech na choćby jednej twarzy daje mi ogromną energię. Dziś jestem szczęśliwym ojcem i całą moją miłość mogę wreszcie przelać na moje dziewczynki.

Wiele lat temu zdecydowaliśmy z moją ówczesną partnerką, że dziewczynki zostaną ze mną. Jak każdemu facetowi, wydawało mi się że dziecko to taki mały człowiek, który chodzi z tobą za rękę i rozmawia. No niestety przez pierwsze cztery lata wyglądało to trochę inaczej: sranko, pranko, gotowanko.

Ale po czterech latach nastał wreszcie magiczny moment i teraz jest,  tak jak sobie wyobrażałem. Mam w domu dwie księżniczki, Małgosię i Madzię które rzeczywiście wszędzie ze mną chodzą i bezustannie dyskutują:

Małgosia: Ja skoczę na trampolinie do samego nieba

Madzia: Małgosia, do samego nieba to nie, bo tam siedzi anioł święty…

Ludzie mieli wątpliwości jak poradzę sobie na co dzień z dwoma dziewczynkami i co będzie w okresie dojrzewania. Szczerze powiedziawszy na razie idzie mi świetnie, a później kontakty z nastolatkami, jako manager modelek też spokojnie opanuje.